Rework – w końcu coś, co mnie zachwyciło!

rework-021W końcu książka, ktora czytalem z wielką przyjemnoscią! W porównaniu do kilku poprzednich, ta była dla mnie prawdziwą rozrywką ? pochłonąłem ją jednego wieczoru. Może być to też efekt tego, ze czytałem ją po polsku, bo zostala niedawno wydana przez onepress ? link poniżej.

 

W kilku słowach – książka zostala napisana przez włascicieli przedsiębiorstwa, ktorzy rozwinęli mała(!) firmę 37signals i przy tym pozostali, ostrzegając przed rozrostem i budowaniem biurokracji (coś, co bardzo dobrze zobaczyłem pracując w dwóch wielkich korporacjach).

Książka łamie kilka standardowych reguł biznesu (o których nie będę pisał, ponieważ chcę zostawić odkrywanie tej książki każdemu, kto będzie sam ją czytał) dając przy tym niesamowitego motywacyjnego kopa. Jak dla mnie, jest to jedna z tych lektur, do których powinno się co jakiś czas wracać, bo za każdym razem znajdzie się w niej coś innego.

 

REWORK po polsku w promocji!!! Aktualnie trwa promocja REWORK – w sklepie online onepress można ją kupić za jedyne 20pln (0zł kosztów wysyłki!).

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*