Personal MBA MindMap – czyli jak wizualne narzędzie może pomóc w ogarnięciu tylu książek

Idea map myśli była bardzo mocno rozpromowana jeszcze około 10 lat temu, kiedy triumfy święciła książka Tony’ego Buzana – Mapy Twoich Myśli. Pomimo tego, że teraz tak dużo o mapach myśli się nie mówi, mi (w formie cyfrowego narzędzia) one bardzo pomagają w ogarnięciu większych i nieliniowych projektów. I to właśnie do odkrycia tego narzędzia chciałem Cię zachędzić dzisiaj, bo może ono pomóc Tobie nie tylko w Personal MBA, ale będzie przydatne również w wielu innych sytuacjach. A poza tym – do 3 map jest zupełnie darmowe!

Chciałbym się z Tobą podzielić mapą, którą utworzyłem na potrzeby programu Personal MBA – link do niej znajdziesz na samym końcu artykułu. Ale jeśli chcesz mi pomóc, to skorzystaj z linku podanego TUTAJ, dzięki temu będę mógł rozbudować swoje konto do 10 darmowych map (tak, Ty też później możesz rozbudować darmowe konto w ten sam sposób). Do każdej książki na mapie podpięte są odnośniki do strony na amazon, żebyś mógł łatwiej ją znaleźć.

Moją mapę możesz skopiować do swojego konta, edytować, modyfikować itp.. Ja jednak wykorzystałbym ją do tego, żeby śledzić swoje postępy – w podobny sposób tworzę mapę wszystkich tematów, jakich chcę się nauczyć.

Nie przedłużam w takim razie i podaję link do mapy Personal MBA – TUTAJ.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*